free bootstrap templates

Google Kayıt İşlemleri


Google, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan arama motorlarından biridir. Ayrıca birçok farklı özelliğe sahip olması ve entegre farklı sistemleri bünyesinde barındırması da bu arama motorunun en can alıcı özelliklerinden biridir.

Google Benim İşletmem Hesabınızla bir yerel işletme listelemesinden fazlasına sahip olursunuz. İşletme Profilinizle Google Arama ve Haritalar'da sizi arayan müşterilerle kolayca etkileşime geçebilirsiniz.

Google Search Console, Google tarafından sunulan ve Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize, yönetmenize ve sorunları gidermenize yardımcı olan bir hizmettir. Google Arama sonuçlarına eklenmek için Search Console, Google'ın sitenizi nasıl gördüğünü anlamanıza ve iyileştirmenize yardımcı olur.

Google Analytics sitemizin geniş anlamda trafik ölçümü yapabilmemize ve bu trafikleri belli zamanlar ile karşılaştırmamıza yarayan Google servisidir. Elinizde herhangi bir veri olmadan, SEO stratejilerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturamazsınız. 

Google tarafından hizmete koyulmuş ve çevrimiçi haritalama servisidir. Google Haritalar ayrıca diğer sitelerin de hizmetten yararlanması için API desteği de sunmaktadır.

Erhan CEYLAN | Online Katalog

Google kayıt işlemleri sayesinde, maximum verim alabilmeniz için sizlere en iyi hizmetini sunuyoruz.

© Copyright 2020 Erhan CEYLAN -Tüm Hakkı Saklıdır